Jsou dárky, které udělají radost obdarovanému. Pak jsou takové, které potěší spíš darujícího. Když to ovšem klapne, některé udělají radost na obou stranách. A pak je tady pár takových, kterými uděláš radost navíc i organizačnímu týmu X-Challenge.

A tak jsme dali dohromady seznam dárečků od firem a lidí, za které se hrdě stavíme a z jejichž nákupu při prokliku z této stánky podpoříš i X-Challenge po pár morových (čti „covidových”) ranách.

Outdoorové oblečení a vybavení

Boty a batoh už se svým nejlepším parťákem máte? Je to základ, bez kterého se daleko nedojde, ať na Koruně Česka, Objev Česko, Letní X-Challenge nebo prostě na vandru pod širákem. I když teda raneček a buchty rulez, samozřejmě!

Na druhou stranu jsou i romantičtější věci než nový boty. Co takhle vybrat drobnost, kterou by si parťák jen tak nepořídil, ale může mu zachránit život? Má třeba svoji lékárničku, křesadlo nebo termoplachtu? A nebo stylovou cestovní skleničku na víno?

V Česku těžko hledat lepší trio než Hanibal, Hudy a Pod 7 kilo. Jako vážně. Projdi si stránky těchhle srdcařů, kteří se perou za kvalitu dobrého vybavení. Jak totiž víme, nekvalitní horolezecké vybavení má dvě nesporné výhody: je levné a vydrží do konce života.

Nesmeky Slowline Pro

Nesmeky jsou ideální dárek pro účastníky Koruny Česka.

Seberozvojabilní hra

Už jsi s námi zažil 30denní výzvu zaměřenou na práci s návyky, zlozvyky a čímkoliv jiným, co narozdíl od předsevzetí v oblasti osobního rozvoje skutečně funguje? Pokud zatím ne, máš se v příštím roce na co těšit. A do té doby se můžete s parťákem nebo drahou polovičkou vzájemně inspirovat a posouvat.

Tím vás parádně provede karetní „hra” plná výzev a úkolů, ze kterých vyjdete lepší jak vy, tak vaše okolí. Mark & Oscar to mají promyšlené do posledního detailu, zamakali na tom a výsledkem je dost možná nejhodnotnější hra, kterou doma budete mít. A k tomu si všechno můžete i víc systematizovat v jejich motivační nástěnce.

Stačí na stránkách nakoupit s kódem XCHALLENGE10, čímž podpoříš nás a navíc dostaneš – tušíš správně – 10% slevu z celého nákupu.

Tvorba „našeho“ Vítka

Pokud jsi o tomhle klukovi ještě neslyšel, moc rádi ti pomůžeme doplnit vzdělání. Jeden z našich pravidelných účastníků a dobrý kamarád Vít Libovický už během studentských let začal tvořit asi nejužitečnější a zároveň krásný Cestovatelský deník, který jsme viděli. Do toho jsme společně vytvořili designová trika s (p)otiskem toho, co je pro nás důležité.

No a letos Vítek přišel s něčím, co se sami snažíme předat ať už během akce Bucket list, nebo na Silvestra – a dokázal to zpracovat do fyzické podoby. Vytvořil Rozcestník, průvodce shrnutím dosavadního života (nebo aspoň posledního roku) pro nadhled a jasnou orientaci v tom, kam plánuješ směřovat dál.

Čtení na dlouhé zimní večery

Asi už jsi slyšel o knížce jednoho ze zakladatelů X-Challenge Mikyho Škody Můžeš (po)dělat cokoli slyšel. To mu takhle jednou zavolali z Albatrosu, jestli by to, co se svými aktivitami snaží předat, nesepsal do knížky. A tak dal dokupy něco mezi životopisem, cestopisem a seberozvojovou literaturou o začátcích podnikání.

Mezi čtenáři se traduje, že jim to čtivou formou dodalo odvahu začít s tím, co zatím v životě odkládali. Je někdo z tvých blízkých, kdo má potenciál a chtěl bys ho trochu nakopnout k jeho naplnění? Ideální dárek najdeš v eshopu Albatrosu.

Máš nad hlavu jak krámů, tak stresu z toho všeho?

Jestli už máte s parťákem, babičkou i strejčkem všechno, co potřebujete, a víc by už jenom hromadilo materiální přebytky, co darovat zážitek? Můžeš třeba darovat zmínku o tom, X-Challenge plánuje na příští rok opět úžasné akce plné zážitků s pozitivním otiskem v okolí i pestřejšího každodenního života. Vouchery sice nemáme, ale i tak bude mít tohle doporučení na úžasnou partu kamarádů megahodnotu pro život.

Pokud chceš něco konkrétnějšího a šíleností včetně skákání s padákem i bez něj už bylo dost, co takhle věnovat zaměření se na sebe sama, zorientování a posun v životě a to celé v přírodě? Lidi z Terapiemezistromy.cz vědí, co dělají, kromě srdce na to mají i papíry a k Vánocům prodávají dárkové poukazy za velmi příznivou cenovku.

Máš už nakoupeno a vybráno? Paráda! Ať už jsme ti pomohli s výběrem, nebo ne, budeme se na tebe opět těšit v příštím roce plným silných zážitků s úžasnou partou, o kterých budeš jednou vyprávět i vnoučatům.

Kde se dál inspirovat?

Koruna Česka

Chceš se přidat do Koruny Česka? Ještě máš možnost, registrace uzavíráme o Vánocích

Vystoupej na 7 vrcholů nejvyšších pohoří Česka do 4. 2. 2021, překonej se u plnění výzev a získej památeční dřevěnou medaili!

Pojďme společně korunovat hory Česka, které stojí za objevení s úctou a obdivem k jejich kráse. Cestu ti v duchu X-Challenge obohatíme volitelnými výzvami jako pozorovat na vrcholu východ slunce, vykoupat se v horském potoce, setkat se s místními starousedlíky a vyslechnout jejich příběh, nebo se nechat v údolí najmout jako šerpa. Zažiješ dobrodružství, které tě posune v životě, a u toho budeš moct zanechat pozitivní stopu v okolí.

Ano, výzvu můžeš dát i jako dárek. Pokud nevadí, že mu hned přijde info, aby mohl začít, prostě vyplň jeho jméno, email i adresu. Pokud chceš dárek předat fakt až na Vánoce, nebo se nechceš prozradit zjišťováním adresy, napiš nám na info@x-challenge.cz 😉

CHCI VÍC INFO