Dobrovolníci WANTED!

Piš na komunita@x-challenge.cz

Možná jste si všimli, možná ne. V létě 2022 prošla struktura organizace X-Challenge dost slušným zemětřesením. Všechno jsme od základu přestavěli, zvětšili tým, udělali si oddělení.

Všechno proto, abychom mohli zase trochu povyrůst a dospět.

Jsme tým lidí, kteří dobrodružstvím žijí. Vymýšlíme akce, výzvy a další programy, abychom lidem umožnili být o trochu víc odvážnější a zkušenější. A dost pyšně se u toho odkazujeme na skautské zásady, které si mnozí z nás ze svého oddílu nesou do dospělosti.

Abychom ale mohli tyhle věci dělat a rozvíjet se, potřebujeme k tomu dobrovolníky, kteří půjdou do organizace s námi. A tak se ptáme:

Chceš to být ty?

Právě teď rozjíždíme nábor dobrovolníků na všechny možné i nemožné pozice.

Do našeho komunikačního, akčního a komunitního oddělení zrovna hledáme především:

  • lidi, kteří by s námi šli tvořit a organizovat události, jako jsou víkendovky, Letní velká X-Challenge akce nebo třeba Bucket List,
  • někoho, kdo by nám pomohl spravovat sociální sítě a zajistil, že se o nás dozví ještě víc lidí,
  • někoho, kdo by chtěl přispět svou kreativitou a organizovaností při engagementu naší velké komunity.

Ať už budeš organizovat velké akce, sem tam nějaký meeting nebo třeba psát či fotit, nemusíš se bát, že na tebe hodíme spoustu práce a necháme tě se utopit. Každá z rolí má svého pevně daného garanta, který si tě vezme na starosti. Aspoň ze začátku. Pak už bude na tobě, jak moc budeš chtít vyrůst 🙂

Líbí? Tak napiš Ondřejovi na e-mail komunita@x-challenge.cz a třeba ti najdeme to pravé místo pro tebe.

(Aktuální k prosinci 2022.)