Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Už asi tušíš co se chystá a že to bude velký a taky boží! Oslavíme spolu totiž zrod jedné z nejlepších myšlenek posledního desetiletí! Přesně v únoru před deseti lety se totiž zrodil nápad vytvořit něco, z čeho poté vznikla X-Challenge a to si, podle nás, zaslouží pořádnou oslavu!

Už asi tušíš co se chystá a že to bude velký a taky boží! Oslavíme spolu totiž zrod jedné z nejlepších myšlenek posledního desetiletí! Přesně v únoru před deseti lety se totiž zrodil nápad vytvořit něco, z čeho poté vznikla X-Challenge a to si, podle nás, zaslouží pořádnou oslavu!

Kup si lístek!

KDE?

Celá akce se odehraje v sokolovně ve Velkém Oseku. Na místo je výborná vlaková dostupnost z Prahy, Brna, Olomouce a vlastně i všech dalších měst, super, co?

Kde se bude spát?

K dispozici na spaní bude pro brzké spáče malý gymnastický sál (kapacita na spaní cca 40-50 osob), dále pak velké pódium (po skončení programu na pódiu), samotný sál a nebo vlastně jakékoliv místo, kde si kdo položí karimatku, vždyť to znáte. U sokolovny je také velká zahrada, akce se odehrává v únoru, ale pokud je tu nějaký fanda extrémních teplot, můžete si samozřejmě postavit třeba stan na zahradě, nebo tam spát ve svém autě, ale kapacita parkování na zahradě je omezena na několik jednotek aut.

V sokolovně budou k dispozici i sprchy, ale počítejte s tím, že nás tam bude poměrně dost, tak by nemuselo být úplně vždy ve sprše volno

KDY?

Zapsat už si můžeš i datum, 9.-11.2. 2024. Ano, sejdeme se na celý víkend, ale neboj, zúčastnit se můžeš i jen části programu, dle svých časových možností.

Co je v Plánu?

Čekají nás cestovatelské přednášky, travel mic a nebude chybět ani dobrá hudba a to jak živá a reprodukovaná, tak i ta, kterou si již tradičně tvoříme sami. Také pokud vlastníš hudební nástroj, rozhodně ho vezmi s sebou. Oslavy završíme v sobotu 10.2.2024 velkolepým plesem!

A co jídlo?

Bohužel, nejsme schopné zajistit plnou penzi, ale v obci se nachází pizzerie, kebabárna, pekárna, kam si budete moci zajít na oběd/večeři, případně objednat dovoz přímo do sokolovny. V sokolovně bude zajištěno pouze drobné občerstvení k pivu (nákladný hermelín, utopenci)

Co si vzít na sebe, když je to ples?

Protože chceme bejt stylaři, bude skvělý, když spolu budeme všichni ladit. Ideální bude, když se oblékneš do odstínů modré, zelené nebo do neutrálních barev (béžová, bílá, černá). Ale samozřejmě tě nevyhodíme ať už na sobě budeš mít cokoliv, je to jen takové naše skromné přání, navíc si to představ na fotkách!

Kupuj lístky! Jaká je cenovka?

Celý víkend

V ceně je kompletní program, včetně vstupu na ples, 2x přespání v sokolovně, 2x snídaně a welcome drink na plese

450 Kč/osoba

Pouze ples

V ceně je vstup na ples, 1x přespání v sokolovně, 1x snídaně, welcome drink

330 Kč/osoba

Pouze pátek

V ceně je páteční program (přednášky a Travel mic), 1x přespání v sokolovně, 1x snídaně

150 Kč/osoba

Kapacita sokolovny je omezená, proto s nákupem lístků příliš neotálej! Navíc, co si budeme povídat, bez vás se tahle akce neuskuteční. Veškerý program, dekorace apod. jsme schopné financovat z peněz za prodané lístky, čili čím dříve si koupíte lístek, tím lépe se nám bude vše plánovat, protože budeme vědět, co si můžeme dovolit. Proto pokud víš, že chceš dorazit, oceníme když se hnedka vrhneš na koupi lístku. Díkudík! Těšíme se na tebe, díky, že nám pomáháš, aby se tenhle sen stal realitou

Akce již proběhla