X-Challenge: Bucket list

Nejlepší čas začít si plnit sny

Nauč se pracovat se svými plány a vizemi tak, aby sis ještě během akce dokázal splnit některý svůj sen.

Přípravný víkend: 14. až 16. 10. 2022

Realizace: 17. až 22. 10. 2022 (hřištěm je celý svět)

REGISTRUJ SE

Akce Bucket list, která se poprvé konala před dvěma lety, je pro nás zatím tou nejsilnější ze všech X-Challenge akcí. Vzali jsme z ní to nejlepší a formu i obsah ještě dál vyladili.

Zjistíš, které sny jsou opravdu tvoje, pochopíš, že jsou ti možná na dosah ruky, naučíš se říct si o pomoc a dostaneš pořádný drive nejen snít, ale hlavně si sny plnit.

Splněné sny z minula? První stopování, přespání v treehouse, oslovení neznámého kluka na baru, horké kakao a podzimní pohoda u krbu. A k tomu hromada dalších, nespočet nezapomenutelných zážitků ve skvělé partě lidí a hlavně odvaha plnit si sny i dál.

Jaký příběh budeš letos psát ty?

V pěti lidech za čtyři dny projet Tatry s invalidním vozíkem, blbnout jako děti v dětském koutku, hledat krávu na podojení nebo jen zpříjemňovat dny lidem při cestě ve vlaku…

Že na to nemám? Proč bych neměla?! Že to nejde stihnout? Jde toho ještě víc než jsme si mysleli!

Že to je úžasný? Ano je to totálně boží!

A přesně to je X-Challenge, která mi všechny moje životní pochyby pomohla zbořit a obrátit v naprosto úžasné věci!

Kristýna Ševčíková
REGISTRUJ SE

Přípravný víkend

14. – 16. října
Začínáme v pátek v 19:00.

Zažiješ motivační přednášky, worskhopy a skupinové aktivity, během kterých poznáš partu super lidí a provedeme tě tím, jak ze sebe dostat to nejlepší.

Sestavíš si svůj vlastní bucket list. Seznam všeho, co bys během života chtěl zvládnout a zažít.

Naučíš se nakládat se svými zdroji nejlépe, jak je to možné. A tím nemyslíme jenom peníze, ale i tvoje znalosti, dovednosti, čas, kontakty a kreativitu. Nebo samotnou energii, se kterou se do něčeho pouštíš.

Když jsme u peněz, tentokrát bude úplně na tobě, kolik se jich rozhodneš během akce utratit. Zapojení kreativity je ale výrazně užitečnější, než bezedná peněženka. Takže pokud se rozhodneš neutratit nic, můžeš na tom být o dost líp než spousta milionářů.

Co všechno máš v ceně:

  • Skvělé jídlo
  • Pohodlné spaní ve společných pokojích
  • Samozřejmě všechny workshopy, přednášky i materiály

Přípravný víkend je nedílnou součástí akce a vážně na něm chceš být na celou dobu 😉

Realizace

17. – 22. října: Kdekoli

Po přípravném víkendu se rozdělíme do pětičlenných týmů. S touhle partou budete mít v druhé části jediný úkol. Splnit každému z vás co nejvíc položek z vašich bucket listů.

Nejenom, že si splníš několik svých snů, ale budeš i součástí životního příběhu dalších lidí. Vzájemně se budete inspirovat a poznáš, jakou sílu má skupina, se kterou makáte na stejném nápadu.

Po celou dobu budeš mít k dispozici i podporu celého týmu X-Challenge.

Zároveň budeme všechny týmy bedlivě sledovat a na závěr oceníme ty nejlepší výkony. Šanci na výhru můžeš navíc zvýšit plněním výzev, které všem pro inspiraci budeme průběžně posílat.

V sobotu 22. října pak akci zakončíme vyhlášením vítězů a společnou afterparty.

Co ti akce přinese?

Naučíš se hodně o sobě, o lidech a o tom, jak přistupovat ke každodenním starostem i životním překážkám. Ukážeme ti, jak využít všechny svoje schopnosti, zkušenosti a zdroje nejlíp, jak umíš a jak dostat ze svého života to nejlepší, co si od dovedeš představit.

Tvým hřištěm bude celý svět – a tvůj vlastní potenciál.

Jdeš do toho s námi?

Registruj se na X-Challenge: Bucket list

Získáš tak vstupenku na přípravný víkend, realizační část i závěrečnou afterparty.
Pro vítěze pak máme hodnotné odměny od partnerů.

REGISTRACE JIŽ BRZY

Pro info o spuštění registrací sleduj Facebook X-Challenge.

  • Jako platící člen X-Challenge získáváš automaticky 1000 Kč slevu. Stačí se přihlásit.
  • Počet míst je kvůli charakteru akce omezený

Máš dotazy?

Doufáme, že vládních nařízení už bylo dost a žádná tak razantní již nepřijdou. Pokud to ale bude potřeba, domluvíme se s vámi na náhradním termínu společného víkendu.

Zároveň tě prosíme, i na této akci dodržuj platná vládní opatření a chovej se k sobě i ostatním maximálně zodpovědně.

Princip akce je o tom, abychom si na konkrétní dobu dovolili věnovat maximální pozornost našim snům, naší vizi, zkrátka nám samotným. A to jednoduše proto, aby akce měla akce co největší hodnotu pro všechny a každý si z ní skutečně dokázal odnést to podstatné.

Zároveň ale plně rozumíme tomu, že uvolnit si tolik dní může být občas náročné a někdy i nemožné. Pokud by ti termín kolidoval s nějakou skutečně nepřeložitelnou událostí, napiš nám a probereme, jestli a jak by se to dalo zvládnout.

To je na tobě. Jsou týmy, které si užili akci právě díky tomu, že strávili celou dobu společně. Zároveň jsou lidé, kteří potřebují čas sami na sebe, aby si mohli odpočinout a akci plně prožít.

Celé je to o tom, aby sis plnil sny – a díky spolupráci ve skupině mít příležitost si to vzájemně usnadnit a užít si to víc. Věříme, že když na tohle budeš celou dobu myslet a věnuješ tomu svoji pozornost, že taky sám najdeš správnou cestu, jak toho zodpovědně dosáhnout. 

Jestli cítíš, že ti tahle akce nemá co dát, nejezdi a jdi si plnit sny sám, to je skvělý! My nabízíme kvalitní metodiku a nabitý program, který ti pomůže objevit to, co skutečně od života chceš ty bez ohledu na reklamy a jiné vnější vlivy. A taky líp odhalit, co ti na tvé cestě brání, a jak s tím můžeš dlouhodobě pracovat. Ale ani v tom není největší přidaná hodnota. Tou je prostředí, které během akce následně vzniká. Obklopíš se inspirativními lidmi, kteří ti budou parťáky na tvoji další cestě, o které se budeš moct vždycky opřít, a se kterými zjistíš, že nic není nemožné. 

Ze zkušeností nás i samotných účastníků akci věříme a dáváme jí z nás samotných to nejlepší. Jestli budeš mít i tak po akci pocit, že jsi do ní vložil ze sebe maximum, a že to za ty peníze nestálo, garantujeme ti vrácení peněz za registraci.

Za akcí stojí tým X-ChallengeNaším smyslem je vytvářet růstové prostředí pro lidi, kteří se podporují v odvaze, laskavosti a důvěře v sebe i v ostatní. Od roku 2014 pořádáme dobrodružné akce a výzvy, na kterých každý účastník zažije, že dokáže víc, než si myslí. 

Akci Bucket list jmenovitě připravují hlavně Matouš Vinš, Petr Oliver, Miky Škoda a Filip „Fífa” Tlustoš.

REGISTRUJ SE