Píše se den 12.8.2022. Dwa Loki, tým stopařů, kteří se dostali až na hranice Německa s Nizozemskem vyhlíží další kořist v podobě Nizozemců, kteří by je mohli přiblížit k jejich checkpointu Giethoornu. Na neznámé benzínce se jim vskutku zadařilo a potkali starší pár, který se vracel z dovolené z Norska.
Zprvopočátku to vypadalo, že se dostanou někam blíž k jejich vysněnému checkpointu, avšak ještě nevěděli. Co je jim naskytne.
Při debatě s jejich zachránci jim bylo nabídnuto, že mohou přespat u nich na lodi.
Po nějakých třech hodinách se dostali na místo určení, nejmenší městečko v Nizozemsku; Solten. Zde doopravdy byla loď, ale ne obyčejná loď. Byla stará 250 let a byla nádherná. Nizozemci jim nechali celou loď pro sebe. Co lepšího by mohl kdo chtít že?
Ale každá mince má dvě strany a zde tomu nebylo jinak. Když pomineme skákání z lodi do vody a teplou večeři a víno. Byla zde jedna věc, která to všechno komplikovala.
Pavouci. S postupem času a přibývajícími hodinami začali vylézat ty největší kusy. A tak se z nočního pozorování hvězd stala alegorie na Hady v letadle; Pavouci na lodi.
[sgdg path="Letní X-Challenge 2022 (File responses)/Příspěvky/team_39_2_ABaOnueFGzyNKVNfC7DJ5HcT57QCLBPiHWmE9a4-9hE3ui2UFdHsSed4V6XYV_DYjfY-jIE"]