Nadšení racepackeři na NáplavceNadšení racepackeři na Náplavce

#ZAPOJSRDCE

19. – 29. 3. 2020

10 dní plných laskavostí

Každý z nás může být inspirací

Prožíváme jednu z největších zkoušek našich novodobých dějin. Z absolutní volnosti jsme skočili rovnou do domácí karantény. Někteří z nás přichází o práci a bojíme se o zdraví nás i našich blízkých. Zároveň ale můžeme vidět obrovské vlny solidarity a laskavosti. Chceme je podpořit a ukázat ti příležitosti, jak můžeš i ty využít volný čas a smysluplně pomáhat.

Jsou tu tisíce každodenních hrdinů, kteří riskují své zdraví pro zdraví ostatních. Ale máme tu i úžasné lidi mezi námi, kteří jdou příkladem svojí péčí a přístupem plným naděje. Ať už jde o drobnosti nebo velké věci. Touhle inspirací pro okolí může být každý z nás.


10
dní
Stačí
úsměv
Klidně
doma

Zanech za sebou kousek dobra

Pojďme využít čas navíc, který máme, být tu pro ostatní a podpořit psychickou pohodu v našem okolí. Je potřeba víc než kdy jindy. Abychom podpořili odvahu, solidaritu a laskavost mezi námi všemi, připravili jsme projekt #zapojsrdce.

Následujících deset dní ti přes appku X-Challenge i na našich sítích budeme posílat výzvy, díky kterým může být každý z nás ještě užitečnější v dnešní době, prožívat dny naplno a s pestrostí a být inspirací pro svoje okolí. Společně dokážeme tíhu dneška unést daleko lépe.

Palec nahoru

Zvol si tempo

Výzvy ber spíš jako námět, ne jako detailní návod. Plň je svým vlastním tempem nejlíp, jak ty sám usoudíš. Klidně vymysli vlastní řešení nebo i úplně novou výzvu. Najdi svoji vlastní cestu, jak bys mohl o okolí pečovat.

Pokud se tě někdo bude ptát, proč mu pomáháš, pokus se neříkat, že to je výzva. Vždycky najdi svoji vlastní motivaci, proč danou výzvu chceš ty sám splnit. Zapojme to, co má v sobě každý z nás. Každá pomoc i zdvořilé poděkování se počítá. Zapomeňme na chvíli na malichernosti a drobné nepohodlí – to bude čas řešit jindy. Zapojme srdce a buďme tu pro ty, kteří to potřebují.

Inspiruj se od ostatních

Sleduj, co se děje, na webu X‑Challenge i pod hashtagem na sítích.

#ZAPOJSRDCE

 • Splněno

  Výzvy a inspirace v appce X‑Challenge

 • Splněno

  Možnost se vzájemně sledovat a podporovat

 • Splněno

  Společný #zapojsrdce

 • Splněno

  To nejmenší, jak můžeš i ty pomoct

Máš otázky?
Tady jsou odpovědi.

Pokud je ti něco nejasné nebo hledáš odpověď na konkrétní otázku, tak zde bys měl najít vše, co hledáš.

aplikace

X‑Challenge App

Všechny výzvy a potřebné informace uvidíš v aplikaci X‑Challenge. Appka běžně pomáhá lidem skrz výzvy najít svou vlastní cestu životem a nebát se po ní vydat. Po skončení 10denní výzvy tak dostaneš další inspiraci k tomu, jak se sám posouvat v životě i jak za sebou nechat svět o kousek lepší. Přes aplikaci nám zároveň potvrdíš, jaké výzvy jsi splnil, a pokud budeš chtít, propíšou se na veřejnou stránku Sledování. Stáhni si zdarma appku X‑Challenge a sleduj #zapojsrdce.

AppStore
GooglePlayStore