Nadšení racepackeři na NáplavceNadšení racepackeři na Náplavce

30denní výzva

1. – 30. 6. 2020

Vezmi život do
svých rukou

Čím to, že nám většina předsevzetí nevydrží?

Pojďme společně makat na pozitivních návycích a odstranění zlozvyků. Spojili jsme naše osobní zkušenosti a to, co o spokojenosti v životě zjistili vědci. Skutečná síla je ale hlavně ve vzájemné podpoře. Proto jsme vytvořili 30denní výzvu, kde v tom budeme všichni společně. Takže kdykoliv, kdy na něco zapomeneš nebo se ti nebude chtít, budou tady kamarádi, kteří tě postaví na nohy. Jen tak na sobě nepřestaneš pracovat. Kdy jindy bude lepší příležitost začít?


30
výzev
18
minut
denně
Kdekoliv

Posuň se každý den o kus blíž k sobě

Celý měsíc ti budeme každý den servírovat rady a tipy. Porozumíš díky nim, co v životě skutečně chceš ty. Probereme, jak sami na sobě můžeme pracovat, jak se umět namotivovat, jak pracovat se strachem a stresem, jak si zvýšit odvahu a jak vybudovat návyky, které ti pomohou toho v životě zkrátka víc dokázat. Tyhle tipy budeš každý den rovnou i zkoušet. Budeš dostávat pravidelné výzvy, díky kterým si postupně vybuduješ větší důvěru ve své schopnosti. Zásadní je, že k tomu navíc budeš mít partu lidí se stejným cílem.

Palec nahoru

Je to na tobě

Nečekej 10 zaručených tipů, jak být úspěšný. Jednotlivé výzvy ti pomůžou líp si urovnat, jak to chceš mít v životě nastavené ty. Pečlivě jsme vybrali to nejlepší, co se v dnešním přeplněném světě osobního rozvoje dá vytáhnout. K tomu dostaneš několik námi osobně vyzkoušených tipů v krátkých videích a textech. Platí ale, že čím víc do toho dáš ty sám, tím víc si odneseš na celý život. Svoje výsledky můžeš navíc díky X-Challenge appce sdílet s ostatními a vzájemně se inspirovat.

Pojď do toho s námi

Těch 30 dní si dáme s tebou. A doporučujeme ti přibrat i pár blízkých kamarádů, ať svůj postup můžete porovnávat a vzájemně se hecovat.

30denní výzva

 • Splněno

  Účast ve 30denní výzvě v červnu 2020

 • Splněno

  Přístup ke všem výzvám, videím, tipům a materiálům v appce a na webu X‑Challenge

 • Splněno

  Přístup do uzavřené skupiny s komunitou lidí, kteří se vzájemně podporují

 • Splněno

  Archiv všech výzev a videí na webu X‑Challenge

 • Pozor

  Doporučujeme přidat se do výzvy s partou kamarádů. Registrujete se ale každý sám za sebe.

 • Pozor

  Kdo za výzvou stojí a proč vznikla? Přečti si víc informací na blogu X‑Challenge.

aplikace

X‑Challenge App

Všechny informace potřebné k akci uvidíš v aplikaci X-Challenge. Tři dny před startem akce tam nalezneš všechny vypsané checkpointy, aby sis pořádně mohl naplánovat trasu a podívat se na místa, kam jsi vždycky chtěl. Zároveň tam zjistíš, které výzvy jsme si na tebe připravili. Přes aplikaci nám zároveň potvrdíš, jaké výzvy a checkpointy jsi splnil. Do některých výzev se navíc můžeš pustit už teď. Stáhni si zdarma appku X‑Challenge a začni se překonávat.

AppStore
GooglePlayStore