Nadšení racepackeři na NáplavceNadšení racepackeři na Náplavce

Jarní
X‑Challenge

24. – 30. 4. 2020

Dobrodružství
za barákem

Zažij putování, které ti ukáže, co všechno jde zažít za pár dní i tady doma.

Máš 6 dní na to ujít aspoň 100 km pěšky. Objevíš krásná místa a zvládneš si poradit jenom s tím, co si zabalíš doma. Po cestě tě čekají výzvy jako přespat v lese, podojit krávu, dát si noční pochod, zjistit příběh nejstaršího člověka ve vesnici nebo rozdělat oheň bez sirek. Půjdeš v týmu o 1 až 3 lidech, volba je na tobě. A celé to zakončíme společnými čarodkami!


6
dní
100
km
ČR
a okolí

V X-Challenge pomáháme lidem najít svou vlastní cestu. Udělat těch pár prvních důležitých kroků k životu podle sebe. A k tomu dáváme dohromady podobně naladěné lidi, kteří se vzájemně podporují. Na jarní akci poznáš zas trochu víc sám sebe, naučíš se o sebe postarat v přírodě, ale zároveň zjistíš, že i v Česku máme nádherná místa a naprosto skvělé lidi. Těš se na nezapomenutelné zážitky i inspirativní setkání.

Přečti si pravidla X-Challenge.

Palec nahoru

Celá akce je o tobě

Sám si vybereš, které výzvy chceš plnit. Trasa, kterou půjdeš, je také na tobě. Od nás dostaneš jen checkpointy v různých oblastech a za dobu akce bys měl alespoň 2 z nich navštívit. Chceme ti totiž ukázat že za dobrodružstvím a nádhernými místy nemusíš nikam daleko.

Pojď do toho s námi

Sežeň parťáka či parťačku a registrujte se. Zabere to nanejvýš pár minut.

Jarní X-Challenge

 • Splněno

  Účast na Jarní X-Challenge 24. – 30. 4. 2020

 • Splněno

  Přístup k výzvám, checkpointům v appce X-Challenge

 • Splněno

  Vstup na společný cíl

 • Splněno

  Sleva na víkendovky a další akce X-Challenge

 • Pozor

  Cena se bude postupně zvyšovat až na 990 Kč. Registruj se co nejdřív!

 • Pozor

  Cena je za jednoho účastníka.

 • Pozor

  Přečti si pravidla

  Na Jarní X-Challenge můžeš vyrazit sám, ve dvou i ve tříčlenném týmu. Registrujete se ale každý za sebe, účty vám pak propojíme.

  *Hledáš parťáka? Najdeš ho v naší X‑Challenge seznamce.

Máš otázky?
Tady jsou odpovědi.

Pokud je ti něco nejasné nebo hledáš odpověď na konkrétní otázku, tak zde bys měl najít vše, co hledáš.

aplikace

X-Challenge App

Všechny informace potřebné k akci uvidíš v aplikaci X-Challenge. Tři dny před startem akce tam nalezneš všechny vypsané checkpointy, aby sis pořádně mohl naplánovat trasu a podívat se na místa, kam jsi vždycky chtěl. Zároveň tam zjistíš, které výzvy jsme si na tebe připravili. Přes aplikaci nám zároveň potvrdíš, jaké výzvy a checkpointy jsi splnil. Do některých výzev se navíc můžeš pustit už teď. Stáhni si zdarma appku X‑Challenge a začni se překonávat.

AppStore
GooglePlayStore