Nadšení racepackeři na NáplavceNadšení racepackeři na Náplavce

X‑Challenge Objev Česko

9. – 15. 8. 2020

Dobrodružství
za barákem

Zažij putování, které ti ukáže, co všechno jde zažít za pár dní i tady doma.

Máš 6 dní na to ujít aspoň 100 km pěšky. Objevíš krásná místa a zvládneš si poradit jenom s tím, co si zabalíš doma. Po cestě tě čekají výzvy jako přespat v lese, podojit krávu, dát si noční pochod, upéct buchty nebo rozdělat oheň bez sirek. Půjdeš v týmu o 1 až 3 lidech, volba je na tobě. A celé to zakončíme společnými táborákem! (jestli nám to situace dovolí)


6
dní
100
km
ČR
a okolí

V X-Challenge pomáháme lidem najít svou vlastní cestu. Udělat těch pár prvních důležitých kroků k životu podle sebe. A k tomu dáváme dohromady podobně naladěné lidi, kteří se vzájemně podporují. Na akci poznáš zas trochu víc sám sebe, naučíš se o sebe postarat v přírodě, ale zároveň zjistíš, že i v Česku máme nádherná místa a naprosto skvělé lidi. Těš se na nezapomenutelné zážitky i inspirativní setkání.'

Přečti si pravidla X-Challenge.

Palec nahoru

Celá akce je o tobě

Sám si vybereš, které výzvy chceš plnit. Trasa, kterou půjdeš, je také na tobě. Od nás dostaneš jen checkpointy v různých oblastech a za dobu akce bys měl alespoň 2 z nich navštívit. Chceme ti totiž ukázat že za dobrodružstvím a nádhernými místy nemusíš nikam daleko.

Pojď do toho s námi

Sežeň parťáka či parťačku a registrujte se. Zabere to nanejvýš pár minut.

X-Challenge Objev Česko

 • Splněno

  Účast na X-Challenge Objev Česko
  9. – 15. 8. 2020

 • Splněno

  Přístup k výzvám, checkpointům v appce X-Challenge

 • Splněno

  Vstup na společný cíl

 • Splněno

  Sleva na víkendovky a další akce X-Challenge

 • Pozor

  Cena se bude postupně zvyšovat až na 990 Kč. Registruj se co nejdřív!

 • Pozor

  Cena je za jednoho účastníka.

 • Pozor

  Přečti si pravidla

  Na X-Challenge Objev Česko můžeš vyrazit sám, ve dvou i ve tříčlenném týmu. Registrujete se ale každý za sebe, účty vám pak propojíme.

  *Hledáš parťáka? Najdeš ho v naší X‑Challenge seznamce.

Máš otázky?
Tady jsou odpovědi.

Pokud je ti něco nejasné nebo hledáš odpověď na konkrétní otázku, tak zde bys měl najít vše, co hledáš.

aplikace

X‑Challenge App

Všechny informace potřebné k akci uvidíš v aplikaci X-Challenge. Tři dny před startem akce tam nalezneš všechny vypsané checkpointy, aby sis pořádně mohl naplánovat trasu a podívat se na místa, kam jsi vždycky chtěl. Zároveň tam zjistíš, které výzvy jsme si na tebe připravili. Přes aplikaci nám zároveň potvrdíš, jaké výzvy a checkpointy jsi splnil. Do některých výzev se navíc můžeš pustit už teď. Stáhni si zdarma appku X‑Challenge a začni se překonávat.

AppStore
GooglePlayStore