Zavzpomínej na Letní X-Challenge 2019 v krásném e-booku od týmu Tatranský čaj. Užij si příběhy z jejich 10denního dobrodružství!

Letní X-Challenge tak, jak jsme ji znali poslední roky, se letos z koronových důvodů pochopitelně konat nemůže. Za to nás nabíjí energií myšlenka na českou putovací Jarní X-Challenge, která byla ze stejného důvodu přesunuta na uvolněný srpnový termín (9. – 15. 8.) a dostala náhradní výstižný název X-Challenge: Objev Česko.

Letní X-Challenge proběhne za rok a pevně věříme, že tou dobou už bude cestování po Evropě i braní stopařů bez větších obtíží. Je to sice za dlouho, ale do té doby se ještě hodněkrát potkáme ať už na Objev Česko, Podzimní X-Challenge, Silvestru nebo Weekendovkách a zažijeme společně spoustu silných zážitků i tady doma.

Aniž bychom propadali přehnané nostalgii, zbožňujeme si připomínat dobrodružné zážitky s vědomím, že se napřesrok máme všichni znovu na co těšit.

E-book Jak jsme prohráli a vyhráli X-Challenge

Kuba Jarolímek a Sára Bažíková z týmu Tatranský čaj v létě vyhráli kategorii nejlíp zpracovaných reportů z cesty, a tak se rozhodli z nich udělat krátký čtivý e-book, ze kterého na každém řádku dýchá síla desetidenního dobrodružství, kdy žješ každým okamžikem, aniž bys ráno věděl, kde si večer usteleš, ani jak se tam dostaneš.

Takové drobnosti koneckonců často ani neřešíš, protože se nenaplánovatelnými náhodami ještě nakonec vyřeší samy. Se svolením týmu Tatranský čaj je nám ctí se s tebou o tuhle krásu podělit. Přejeme krásné vzpomínky a příjemné čtení!

STÁHNOUT E-BOOK