Proč je kolem Pardubic plot? Aby do té díry nikdo nespadl. Rivalita mezi Hradcem a Pardubicemi – téma které jen tak neomrzí. Jsou lidé, kteří to druhé město nenavštívili třeba 20 let.
Ale teď se nic takovýho dít nebude, je na čase si zase trochu zazávodit a poznat obě města! Začínáme v Pardubicích a končíme v Hradci. Po cestě se ale musíš stavit na půl cesty ve Vysokém Mýtě (čti Mejtě), aby to nebylo tak jednoduchý. Ptáš se, jestli budou nějaké další průjezdní body? Tak se ptej dál, protože tohle ti řekneme až na startu.
Tentokrát to nebude tolik o výzvách, hlavní je rychlost. Startuje se v sobotu 1.4. v 10:30 od skautské základny v Pardubicích a cíl je v Hradci Králové – aneb kdo dřív přijede, ten dřív vyhraje.
Přespání je zařízeno z pátka na sobotu ve skautské základně v Pardubicích za 150 kaček na složenou hlavu. Čas příjezdu bude orientačně v 18:00 a kdyby byla změna, dáme vědět. No a samozřejmě ze soboty na neděli v Hradci bude též možnost přespání za ještě lidovějších 100 korun v rybářské klubovně.
Tak co, máš v sobě závodního ducha? Seber parťáka nebo parťačku, plyšáka pro štěstí a pojď si užít den plný dobrodrůža.
A víš co je bonus? První tým postupuje do výběru TOP10 týmů na Letní akci!
Takže co s sebou?
Pokud chceš přespávat – prašulky na zaplacení ubytka, energii navíc, spacák a samozřejmě hudební nástroje jsou vítány!
V každém případě s sebou – dobrou náladu, závodního ducha a ideálně parťáka/parťačku (pokud neseženeš nezoufej. Můžeš zkusit X-Challenge seznamku a nebo se s někým spárovat na startu, nebo vytvořit trojici – sólisty kdyžtak též lynčovat nebudeme)
Odkaz na facebookovou událost zde: https://www.facebook.com/events/602146745265725
Tak ahooj v Pardubkách!

Kudyznudy.cz - tipy na výlet